I think so. I drink water. Out of the tap, it costs $.002 per gallon.
-MM
The consumer Foods information on foodaq.com is
for informational purposes only and is not a substitute for medical advice or
treatment for any medical conditions. The answer content post by the user,
if contains the copyright content please contact us,
we will immediately remove it.