How much does radishes cost?!


Question:

How much does radishes cost?


Answers:
Go to the grocery store and find out.

$.49/lb

About 2 dollars!!!!

79 cents for a bunch of 8 or 9 small ones.

like 10 cents, i make radishes juice daily, oh this reminds me it's time for sweet sweet nectar of radish again :)

around one doller per bag

99 cents a pound around here




The consumer Foods information on foodaq.com is for informational purposes only and is not a substitute for medical advice or treatment for any medical conditions.
The answer content post by the user, if contains the copyright content please contact us, we will immediately remove it.
Copyright © 2007 FoodAQ - Terms of Use - Contact us - Privacy Policy

Food's Q&A Resources